Michalina Sroczyńska      kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Posiada kilkuletnie doświadczenie zdobyte w renomowanych gabinetach w Poznaniu. Ukończyła wiele kursów poświadczonych certyfikatami. Specjalizuje się w laseroterapii. Praca jest jej pasją, dlatego zawsze podchodzi do pacjenta indywidualnie. Uczestniczy w wielu sympozjach i kursach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. 

Klaudia Lejko,        technik masażysta

Posiada kilku letnie doświadczenie w zawodowe. Specjalizuje się w masażach leczniczych i klasycznych. Ukończyła wiele kursów, aby podnieść swoje umiejętności w masażu, m.in ‚masaż liftingujący, ajurwedyjski, tajski.

Natalia Szpilewicz masażystka

Absolwentka szkół medycznych, posiada również tytuł technika usług kosmetycznych oraz technika dentystycznego. Doświadczenie zdobyła na kursach oraz salonach masażu. Posiada certyfikaty masażu ajurwedyjakiego,tajskiego, masaży relaksacyjnych i innych.  Cały czas poszerza swoją wiedzę związaną z branżą. Najlepiej sprawdza się w masażu klasycznym,leczniczym,odchudzającym i masażach relaksacyjnych. Masaż jest jej pasją dlatego swoją prace wykonuje z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Karolina Rejmer    kosmetolog

Absolwentka Wyzszej Szkoly Zdrowia Urody i Edukacji. Pasjonuje sie zabiegami iniekcyjnymi. Aktualizuje i poszerza swoja wiedze uczestnictwem w kursach kosmetologicznych i medycyny estetycznej.  Zawsze z uśmiechem na twarzy podchodzi do każdego klienta.

Weronika Grzeszcz, kosmetolog

Specjalista anty-ainging Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Posiada kilku letnie doświadczenie w laseroterapii. Kocha pracę z ludźmi i zawsze profesjonalnie podchodzi do klienta.

Joanna Mrugas    technik masażysta,

Technik elektroradiologii.  Od ponad czterech lat  związana z branżą medyczną. W tym czasie zdobyła doświadczenie w wykonywaniu masaży klasycznych, leczniczych jak i różnego rodzaju masaży relaksacyjnych. Do każdego podchodzi indywidualnie i z pozytywnym nastawieniem. Masaż jest jej pasją dlatego cały czas podnosi swoje kwalifikację

Adriana Jabłońska, fizjoterapeuta, technik masażysta.

Specjalizuje się w zakresie wielu technik masażu. Począwszy od masażu klasycznego, leczniczego, sportowego poprzez masaże relaksacyjne. Wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności zawsze z pasją i zaangażowaniem, z wielkim szacunkiem dla osoby i jej ciała. Masaż jest jej pasją..