INFOLINIA
784 947 478


Angelika Ładyga

Ukończyłam kilkadziesiąt szkoleń z zaawansowanej kosmetyki twarzy, ciała, laseroterapii, medycyny estetycznej popartych certyfikatami. Wciąż poszerzam wiedze z zakresu światowej kosmetologii i medycyny. Prywatnie interesuje się medycyna alternatywna i estetyczna.

Kamila Stępień

Ukończyłam studia licencjackie na Krakowskiej Akademii o specjalności kosmetologia medyczna oraz studia magisterskie na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W gabinecie specjalizuje się w zabiegach depilacji laserowej, mezoterapii igłowej, zabiegach laserem frakcyjnym oraz zabiegach pielęgnacyjnych na twarz. Swoją pracę wykonuje z dokładnością i zaangażowaniem starając się słuchać potrzeb swoich klientów i dobrać najlepszą dla nich terapię zabiegową. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach. Poza pracą pasjonuje mnie muzyka i kino

Paulina Szlachetko kosmetolog

Paulina Szlachetko  Absolwentka Krakowskiej Akademii Wychowania fizycznego w Krakowie. Dopiero wkracza w świat kosmetologii, jednak już wie, że chciałaby związać z nim swoją przyszłość. Fascynują ja zabiegi z wykorzystaniem laserów i to jakie możliwości są z nimi związane. Ciągle poszerza swoje kompetencje przez kursy i szkolenia, na których uczy się korzystać ze sprzętu najwyższej technologii. Dzięki temu może nieść pomoc swoim klientom w poprawie wyglądu skóry.

Edyta Dudek       kosmetolog

Absolwentka studium hotelarskiego oraz Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla w Krakowie na kierunku kosmetologia medyczna. Szeroko pojętą kosmetyką interesuje się od kilku lat - tyle też pracuje w zawodzie. Ciągle rozwija swoją wiedzę w zakresie pielęgnacji twarzy oraz ciała jak i zabiegów z medycyny estetycznej, co potwierdzają certyfikaty. Jej pacjenci cenią empatyczne podejście do problemu, dokładność z jakim wykonuje zabiegi, cierpliwość oraz godność zaufania. Interesuje się nowinkami z zakresu kosmetologii oraz astrologią. Artystyczna dusza. Po pracy odnajduje przyjemność w muzyce, śpiewie, malowaniu, rysowaniu, oraz wszystkim co artystyczne i co wymaga zdolności manualnych. Po godzinach bierze także udział w wystawach psów. Jej ulubione zabiegi to te z dziedziny laseroterapii oraz takie, które wymagają dokładności i precyzji jak np. mezoterapia igłowa.

Angelika Kiryla

Kosmetolog z zamiłowania do zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Stale poszerza swoją wiedze z zakresu kosmetologii co pozwala na dokładniejszą diagnostykę skory oraz dobranie odpowiednich zabiegów.Wykonuje zabiegi kosmetyki pielęgnacyjnej, mezoterapii i laseroterapii.Jej pasją również są zabiegi laserowe takiej jak depilacja czy peeling węglowy. Prywatnie miła i przyjazna osoba która dba by każdy klient wyszedł z salonu z uśmiechem. 
Posiada certyfikaty z:
-osocza bogato płytkowego, mezoterapii igłowej, mikroigłowej, lipolizy iniekcyjnej, HIFU, lasera Q-Switch, karboksyterapii, depilacji laserowej Light Sheer Desire.

Justyna Cop       kosmetolog

Kosmetolog z pasji i wykształcenia.  Absolwentka kierunku kosmetologii Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Obecnie poszerza swoją wiedzę z zakresu kosmetologii na studiach magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ciągły rozwój i samodoskonalenie stanowią dla niej priorytet. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach praktycznych, a wszystko po to by sprostać oczekiwaniom klientów. Szczególnie interesuje się laseroterapią oraz nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi w kosmetologii i medycynie estetycznej. Pasjonuje się psychologią, która stanowi jej kolejny cel edukacyjny, ponieważ pragnie wydobywać i kreować nie tylko piękno zewnętrzne, ale również wewnętrzne.

Anna Klich
Kosmetolog

Absolwentka kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W trakcje studiów magisterskich na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego- kierunek kosmetologia. Wykonuje zabiegi depilacji laserowej, zabiegi pielęgnacyjne twarzy, mezoterapię igłową. Ponadto wykonuje zabiegi wykorzystujące urządzenia takie jak IPL czy laser Q-Switch. Dba o komfort każdej klientki oraz profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Stałe poszerza swoją wiedzę i uczestniczy w licznych szkoleniach. Posiada certyfikaty miedzy innymi z: karboksyterapii, lipolizy iniekcyjnej oraz HIFU.