INFOLINIA
784 947 478


O Nas

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klienta, który ceni sobie profesjonalną jakość usług oraz miłą atmosferę powstało centrum laseroterapii, medycyny i ginekologii estetycznej  Estetican Med.

Estetican Med. to  miejsce, gdzie możesz poczuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie profesjonalistów.

W salonie pracuje grupa doświadczonych kosmetologów i lekarzy, którzy indywidualnie podchodzą do każdego klienta i troszczą się o jego pielęgnacje , komfort i lepsze samopoczucie.

Wiedzę i umiejętności naszych pracowników wspiera profesjonalny sprzęt medyczny oparty na najnowszych technologiach .

Do wykonywania zabiegów wykorzystujemy wyłącznie renomowanych kosmetyków oraz najnowocześniejszych urządzeń, spełniających najbardziej surowe wymogi branży kosmetycznej .

Nasz gabinet to miejsce, w którym znajdziesz szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało oraz porady z zakresu pielęgnacji , dlatego każda wizyta poprzedzona jest szczegółowym wywiadem i konsultacją.

Indywidualnie dobrane zabiegi pozwolą Ci na poprawę wyglądu oraz osiągnięcie odprężenia od dnia codziennego .

Naszym założeniem jest , aby każdy Klient poczuł się u nas w salonie wyjątkowo.

Dołożymy wszelkich starań, aby wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom, a w szczególności zadbamy o skuteczność stosowanych metod, rozwiązań kosmetologii estetycznej oraz depilacji laserowej.